Galeria - Marian Maroszek

Ebałt 2006/2007

Nazywam się Marian Maroszek, bardziej w internetowym światku znany jako maniooo. Mam 26 lat, niedawno ukończyłem studia na Politechnice Koszalińskiej. Zainteresowania dość szerokie: trochę programowania, podróże i fotografia, gra na gitarze, kulinaria. Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, na stronie są jakieś błędy lub generalnie wzbudziłem Twoje zainteresowanie, to proszę o kontakt.

Strona ta powstała z pomocą programów:
  • Zajączek - bardzo przyjemny edytor ułatwiający znacznie pracę dzięki szablonom, kolorowaniu składni itp.. Niestety projekt ten nie jest chyba rozwiajny, bo forum AMIGO Software zostało zalane falą spamu, zaś autor nie odpowiada na maile. Stąd też przerzucam się na PSPad.
  • GIMP - znany i lubiany edytor grafiki, w zupełności wystarczający do moich zastosowań.
  • Krasnal - prosty w obsłudze (prawie bezobsługowy ;) ) serwer, dzięki któremu "widzimy" PHP.
Ponieważ tworząc tą stronę moja znajomość HTML, CSS i PHP była na poziomie równym zero, więc nic bym nie zrobił bez choćby kawałka strawnej dla laika teorii. Znalazłem ją oczywiście w nieskończonych zasobach Internetu:

Niniejszym chciałbym złożyć ogromne podziękowania autorom powyższych programów i opracowań: wielkie dzięki Chłopaki i Dziewczęta ;) .

A teraz specjalne podziękowania dla maciasa, twórcy świetnej stronki z poradami dla webmasterów - www.webpassion.pl oraz internetowego fotolabu, który oferuje najtańsze odbitki w sieci . Bez Ciebie babrałbym się o wiele dłużej z kilkoma sprawami. Dzięki :-D.

Ze względów sentymentalnych ;-) postanowiłem zostawić starszą wersję tej strony.

mailme@maniooo