Galeria - Marian Maroszek

Ebałt 2005/2006

Nazywam się Marian Maroszek, bardziej w internetowym światku znany jako maniooo. Mam 25 lat, jestem studentem Politechniki Koszalińskiej, więc to niestety już 5 rok. Zainteresowania jak widać: trochę programowania, podróże i fotografia, gra na gitarze. Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, na stronie są jakieś błędy lub generalnie wzbudziłem Twoje zainteresowanie, to proszę o kontakt.

Strona ta powstała z pomocą programów:
  • Zajączek - bardzo przyjemny edytor ułatwiający znacznie pracę dzięki szablonom, kolorowaniu składni itp..
  • GIMP - znany i lubiany edytor grafiki, w zupełności wystarczający do moich zastosowań.
  • Krasnal - prosty w obsłudze (prawie bezobsługowy ;) ) serwer, dzięki któremu "widzimy" PHP.
Ponieważ tworząc tą stronę moja znajomość HTML, CSS i PHP była na poziomie równym zero, więc nic bym nie zrobił bez choćby kawałka strawnej dla laika teorii. Znalazłem ją oczywiście w nieskończonych zasobach Internetu:

Niniejszym chciałbym złożyć ogromne podziękowania autorom powyższych programów i opracowań: wielkie dzięki Chłopaki i Dziewczęta ;) .

A teraz specjalne podziękowania dla maciasa, twórcy świetnej stronki z poradami dla webmasterów - www.webpassion.pl oraz internetowego fotolabu, który oferuje najtańsze odbitki w sieci . Bez Ciebie babrałbym się o wiele dłużej z kilkoma sprawami. Dzięki :-D.

mailme@maniooo